ФРИЗЕР ОТКРИ КОЈА Е ВИСТИНСКАТА МЕЛАНИЈА ТРАМП

Фризерот Лино Карбосиеро, кој се грижи за изгледот на Меланија Трамп, зборуваше за нејзиниот карактер. Според него, таа е сосема поинаква од она што луѓето мислат за неа. „Сликата е …

ФРИЗЕР ОТКРИ КОЈА Е ВИСТИНСКАТА МЕЛАНИЈА ТРАМП Повеќе...

ТИЈАНА ДАПЧЕВИЌ НАПРАВИ КОРЕКЦИЈА НА ТЕЛОТО, СИТЕ ГЛЕДААТ САМО ВО ЕДЕН ДЕТАЛ! ПЕЈАЧКАТА ГИ ИЗНЕНАДИ СИТЕ! (ФОТО)

Пејачката Тијана Дапчевиќ објави слика со нова / стара тетоважа и ги изненади сите. Имено, таа реши да ја освежи старата тетоважа што го насекира нејзиниот татко, а еве зошто …

ТИЈАНА ДАПЧЕВИЌ НАПРАВИ КОРЕКЦИЈА НА ТЕЛОТО, СИТЕ ГЛЕДААТ САМО ВО ЕДЕН ДЕТАЛ! ПЕЈАЧКАТА ГИ ИЗНЕНАДИ СИТЕ! (ФОТО) Повеќе...

ДОБРО ПОЗНАТАТА АНАСТАСИЈА СТИЛ ИЗГЛЕДА НЕПРЕПОЗНАТЛИВО

Многу добро познатата глумица Дакота Маји Џонсон или од приказната за Анастасија Стил и Кристијан Греј што го освои светот на филмското платно. На овие фотографи изгледа совршено и заносно!

ДОБРО ПОЗНАТАТА АНАСТАСИЈА СТИЛ ИЗГЛЕДА НЕПРЕПОЗНАТЛИВО Повеќе...

ДАЛИ МИСТЕРИЈАТА ЗА УБИСТВОТО НА АТРАКТИВНАТА МЕРЛИН МОНРО ОСТАНА НЕРАЗЈАСНЕТА

Мерилин Монро, родена како Норма Џин Мортенсон на 1 јуни 1926 – 5 август 1962 но крстена и одрасната како Норма Џин Бејкер е американска глумица, пејачка и модел. Откако …

ДАЛИ МИСТЕРИЈАТА ЗА УБИСТВОТО НА АТРАКТИВНАТА МЕРЛИН МОНРО ОСТАНА НЕРАЗЈАСНЕТА Повеќе...

АНА НИКОЛИЌ НА РАБОТ ДО АНОРЕКСИЈА

Пејачката Ана Николиќ успеа да изгуби повеќе од 50 килограми. Долго време по породувањето се бореше со вишокот на килограми, па успеа да ја врати својата витка линија иако многумина …

АНА НИКОЛИЌ НА РАБОТ ДО АНОРЕКСИЈА Повеќе...

ЏЕЈ ЛО И ОВОЈ ПАТ ГИ ВООДУШЕВИ СВОИТЕ ФАНОВИ

И во својата 51 година Џеј Ло блескаше во кралицата инспирирана од Мадона, па се претвори во нејзино издание за време на изведбата на песната „Како девица“ на доделувањето на …

ЏЕЈ ЛО И ОВОЈ ПАТ ГИ ВООДУШЕВИ СВОИТЕ ФАНОВИ Повеќе...

ДАЛИ ТАМАРА СИ ЈА ПОПРАВИ ГРЕШКАТА СО ТЕТОВАЖАТА КОН СВОЈАТА ТАТКОВИНА

Пејачката Тамара Тодевска (35) по нејзиното гостување во емисијата „Бекстејџ“ го исполни ветувањето. Денес на својот Инстаграм профил, Тодевска објави фотографија од нејзината нова тетоважа која вчера ја вети пред …

ДАЛИ ТАМАРА СИ ЈА ПОПРАВИ ГРЕШКАТА СО ТЕТОВАЖАТА КОН СВОЈАТА ТАТКОВИНА Повеќе...