ЕДЕН ПОГЛЕД ВО ЛЕЈДИ ГАГА БЕШЕ ДОВОЛНО: ЕВЕ ЗОШТО ТАА Е ГЛАВНИОТ ЛИК ВО МОЌНИОТ ФИЛМ ЗА ГУЧИ!

Гламур е зборот што најдобро ја опишува премиерата на филмот за Куќата Гучи. Главната улога и припадна на Лејди Гага, која самата ја изгради улогата, не сакајќи ни да ја запознае Патриша Реџиано (која ја …

ЕДЕН ПОГЛЕД ВО ЛЕЈДИ ГАГА БЕШЕ ДОВОЛНО: ЕВЕ ЗОШТО ТАА Е ГЛАВНИОТ ЛИК ВО МОЌНИОТ ФИЛМ ЗА ГУЧИ! Повеќе...

(ФОТО) АНЏЕЛИНА ЏОЛИ ЈА НАДГРАДИ КОСАТА И СИТЕ СЕ ПРАШУВААТ: ДАЛИ НЕЈЗИНИОТ ФРИЗЕР БИЛ ПИЈАН ИЛИ ИЗДРОГИРАН?

Анџелина Џоли (46) со години се појавува на црвениот тепих со иста фризура – кафена коса, средна должина. Овој пат актерката реши малку да поработи на фризурата, па избра долги …

(ФОТО) АНЏЕЛИНА ЏОЛИ ЈА НАДГРАДИ КОСАТА И СИТЕ СЕ ПРАШУВААТ: ДАЛИ НЕЈЗИНИОТ ФРИЗЕР БИЛ ПИЈАН ИЛИ ИЗДРОГИРАН? Повеќе...

ПОСЛЕДНАТА ЖЕЛБА НА СУЛТАНА ХУРЕМ- ЗБОРОВИ ОД КОИ МУ СЕ СТЕГНАЛО СРЦЕТЕО НА ВЕЛИЧЕСТВЕНИОТ

Малкумина знаат дека познатата Султана Хурем, сопруга и најголема љубов на султанот Сулејман, е родена како Александра Анастасија Лисовска. Родена е на територијата на денешна Украина и израснала во православно …

ПОСЛЕДНАТА ЖЕЛБА НА СУЛТАНА ХУРЕМ- ЗБОРОВИ ОД КОИ МУ СЕ СТЕГНАЛО СРЦЕТЕО НА ВЕЛИЧЕСТВЕНИОТ Повеќе...

ВИЛ СМИТ САКАЛ ДА ИМА ХАРЕМ СО УБАВИ ЖЕНИ И ХАЛИ БЕРИ ВО НЕГО

Вил Смит продолжи да се отвора за својот брак со Џејда Пинкет Смит повторувајќи дека не е моногамен и дека двајцата имале секс со други луѓе. 53-годишниот актер пишува за …

ВИЛ СМИТ САКАЛ ДА ИМА ХАРЕМ СО УБАВИ ЖЕНИ И ХАЛИ БЕРИ ВО НЕГО Повеќе...

АЛЕКС ПРОТИВ ЏЕЈ ЛО ВО БИТКА ЗА СУПЕРЈАХТИ!

Алекс Родригез и Џенифер Лопез ја прекинаа свршувачката во април оваа година, објаснувајќи во заедничка изјава дека се „подобри како пријатели и сакаат да останат така“. Но, се чини дека …

АЛЕКС ПРОТИВ ЏЕЈ ЛО ВО БИТКА ЗА СУПЕРЈАХТИ! Повеќе...

БИЗЕРНИ ФЕТИШИ НА НАЈМОЌНАТА КРАЛИЦА НА РУСИЈА!

Приватниот живот на царицата Катерина Велика бил исполнет со бројни љубовници и скандали што ја потресле Русија. Софија Август Фредерик од Анхалт-Зербст (како што ја нарекувале пред да го прифати …

БИЗЕРНИ ФЕТИШИ НА НАЈМОЌНАТА КРАЛИЦА НА РУСИЈА! Повеќе...

ТЕАТАРСКА ПРОДУКЦИЈА НА „ИГРА НА ТРОНОВИ“

„Игра на тронови“ исто така ќе ја освои театарската сцена и нејзината театарска адаптација веројатно ќе биде голема атракција на Вест Енд и на Бродвеј следната сезона, објави АФП. Шоуто …

ТЕАТАРСКА ПРОДУКЦИЈА НА „ИГРА НА ТРОНОВИ“ Повеќе...

ДАЛИ СЕ СЕЌАВАТЕ ШТО МИСЛЕШЕ КРАЛИЦАТА ЗА КЕЈТ МИДЛТОН?

Кејт Мидлтон (38) е можеби најпопуларната членка на британското кралско семејство денес – јавноста на Островот ја обожава, никој од семејството не се жали на нејзиното однесување, модната јавност со …

ДАЛИ СЕ СЕЌАВАТЕ ШТО МИСЛЕШЕ КРАЛИЦАТА ЗА КЕЈТ МИДЛТОН? Повеќе...

БЕН АФЛЕК (48) НЕ МОЖЕ ДА ГО ПРЕБОЛИ РАСКИНУВАЊЕТО СО 32 АНА!

По турбулентните животни ситуации и пороци со кои се бореше, Бен Афлек беше многу задоволен од љубовта со Ана де Армас, а публиката се надеваше дека тој конечно ја најде …

БЕН АФЛЕК (48) НЕ МОЖЕ ДА ГО ПРЕБОЛИ РАСКИНУВАЊЕТО СО 32 АНА! Повеќе...

ТАЈНАТА НА УБАВАТА И ПРИРОДНАТА ПОЈАВА НА БИЈОНСЕ: ХОЛИВУДСКИТЕ ШМИНКЕРИ ОТКРИВААТ ЗЛАТНО ПРАВИЛО!

Холивудскиот шминкер Сер Џон, кој се грижи за изгледот на многу славни жени, меѓу кои Бијонсе (39), откри трикови за младешки изглед. Познатиот шминкер смета дека хидратацијата на лицето е …

ТАЈНАТА НА УБАВАТА И ПРИРОДНАТА ПОЈАВА НА БИЈОНСЕ: ХОЛИВУДСКИТЕ ШМИНКЕРИ ОТКРИВААТ ЗЛАТНО ПРАВИЛО! Повеќе...