ДЕМИ МУР, НА 58 ИЗГЛЕДА КАКОТОП- МОДЕЛ: ОВИЕ 2 ПРАВИЛА СЕ ОДГОВОРНИ ЗА НЕЈЗИНАТА ВИТКА ЛИНИЈА!

„Кога бев помлада, се држев до строга диета и јадев многу малку калории, а потоа научив дека не дава најдобри резултати, и покрај тоа, воопшто не е здраво“, вели Деми …

ДЕМИ МУР, НА 58 ИЗГЛЕДА КАКОТОП- МОДЕЛ: ОВИЕ 2 ПРАВИЛА СЕ ОДГОВОРНИ ЗА НЕЈЗИНАТА ВИТКА ЛИНИЈА! Повеќе...

ДВЕ ГОДИНИ БЕЗ МАЖ: НАТАША БЕКВАЛАЦ ИСКРЕНА ЗА СТРАВОВИТЕ И ДОДВОРУВАЧИТЕ!

„Јас не сум била со ниту еден маж од второто породување. Еве, јас сум сама две и пол години и морам да признаам дека сакам да бидам слободна. Отсекогаш мислев …

ДВЕ ГОДИНИ БЕЗ МАЖ: НАТАША БЕКВАЛАЦ ИСКРЕНА ЗА СТРАВОВИТЕ И ДОДВОРУВАЧИТЕ! Повеќе...

ЕМИЛИ РАТАЈКОВСКИ ИЗГЛЕДА БЕСПРЕКОРНО ВО СЕКОЕ ГОДИШНО ВРЕМЕ: ПОВТОРНО СЕ НАЈДЕ ВО СПИСОКОТ НА НАЈДОБРО ОБЛЕЧЕНИТЕ ДЕВОЈКИ !

Без сомнение, таа е една од подобро стилизираните јавни личности. Таа многу добро знае што и ’ласка на телото, па затоа се облекува соодветно. Таа секогаш ги воодушевува модните критичари …

ЕМИЛИ РАТАЈКОВСКИ ИЗГЛЕДА БЕСПРЕКОРНО ВО СЕКОЕ ГОДИШНО ВРЕМЕ: ПОВТОРНО СЕ НАЈДЕ ВО СПИСОКОТ НА НАЈДОБРО ОБЛЕЧЕНИТЕ ДЕВОЈКИ ! Повеќе...

СИТЕ СЕ ПРАШУВААТ КАКО Е МОЖНО ОВАА ЖЕНА ДА БИДЕ ТОЛКУ СЕКСИ?

По повеќемесечното отсуство од сите музички настани, филмски промоции и модни ревии, викендот се одржа церемонија на доделување музички награди во Лос Анџелес. Пејачката која привлече, убедливо најголемо внимание при …

СИТЕ СЕ ПРАШУВААТ КАКО Е МОЖНО ОВАА ЖЕНА ДА БИДЕ ТОЛКУ СЕКСИ? Повеќе...

ОДМАЗДАТА СЕ СЛУЖИ ЛАДНА: АНЏЕЛИНА ЏОЛИВО ВРСКА СО 23 ГОДИШЕН ПОСТАР ПРИЈАТЕЛ НА БРЕТ ПИТ!

Анџелина Џоли (45) наводно започнала романса со нејзиниот колега Мики Рурк (68). Холивудската актерка е фатена како се бакнува со 23-годишен постар актер. Таа наводно сака да му се одмазди …

ОДМАЗДАТА СЕ СЛУЖИ ЛАДНА: АНЏЕЛИНА ЏОЛИВО ВРСКА СО 23 ГОДИШЕН ПОСТАР ПРИЈАТЕЛ НА БРЕТ ПИТ! Повеќе...

ШТО И РЕКОЛ ПРИНЦОТ ЧАРЛС НА ПРИНЦЕЗАТА ДАЈАНА ПРЕД ВЕНЧАВКАТА ПА ЗА МАЛКУ ЌЕ СЕ ОТКАЖЕЛА!

И денес многумина ја нарекуваат венчавката од бајките на принцезата Дајана и принцот Чарлс настан на векот. Сепак, има многу детали кои речиси уништија сè. Имено, советникот на принцезата Дајана, …

ШТО И РЕКОЛ ПРИНЦОТ ЧАРЛС НА ПРИНЦЕЗАТА ДАЈАНА ПРЕД ВЕНЧАВКАТА ПА ЗА МАЛКУ ЌЕ СЕ ОТКАЖЕЛА! Повеќе...

ПОРАДИ ПОЛИТИКАТА ЈА ЗАТВОРИ ЦЕЛАТА СВОЈА РАБОТА: ШТО ЌЕ СЕ СЛУЧИ СО ИВАНКА ТРАМП ПО ПОРАЗОТ НА ИЗБОРИТЕ?

Во претходните разговори со медиумите, Иванка потенцираше дека сè уште се гледа себеси главно во јавната сфера и во политиката. Во последните четири години таа работеше во Белата куќа како …

ПОРАДИ ПОЛИТИКАТА ЈА ЗАТВОРИ ЦЕЛАТА СВОЈА РАБОТА: ШТО ЌЕ СЕ СЛУЧИ СО ИВАНКА ТРАМП ПО ПОРАЗОТ НА ИЗБОРИТЕ? Повеќе...

ЧАДОРОТ МОЖЕ ДА БИДЕ СМРТОНОСЕН: ДАЛИ СТЕ ЧУЛЕ ЗА БУГАРСКИОТ ЧАДОР?

Кога врне надвор, нашиот верен придружник ни е скромниот чадор. И секој од нас има различен вкус кога станува збор за чадорите. Покрај фактот дека чадорот е неопходен додаток и …

ЧАДОРОТ МОЖЕ ДА БИДЕ СМРТОНОСЕН: ДАЛИ СТЕ ЧУЛЕ ЗА БУГАРСКИОТ ЧАДОР? Повеќе...

БЕЛА ХАДИТ НЕОДОЛИВО ДЕВОЈЧЕ УШТЕ КАКО МАЛА

Американката со палестинско потекло веќе добро познатата Бела Хадид која е прогласена за најубава жена со најсовршено лице, кое го „дрма“ светското модно сценарио уште како дете била неодоливо и …

БЕЛА ХАДИТ НЕОДОЛИВО ДЕВОЈЧЕ УШТЕ КАКО МАЛА Повеќе...