(ВИДЕО) 127-ГОДИШЕН СТАРЕЦ ЈА ОТКРИ ТАЈНАТА НА ДОЛГОВЕЧНОСТА И ПОЧИНА

Во малата земја Еритреја, сместена во Источна Африка, почина Натабај Тинсив- човекот кој важеше за најстариот човек на планетата, пренесува Daily Mail. Според официјалните податоци, тој е роден во 1894 …

Повеќе...

(ВИДЕО) ОВИЕ МЕЧИЊА ГО ВООДУШЕВИЈА ТВИТЕР: НАВИСТИНА СЕ НЕОДОЛИВИ

На социјалната мрежа Твитер се појави убаво видео, кое го погледнаа повеќе од два милиони луѓе. Играта на мечиња собра симпатии и предизвика лавина коментари. Погледнете за што станува збор …

Повеќе...

(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) ЗЛОСТАВУВАЊЕ ЈА ШОКИРА СРБИЈА: МАЈКА ГО ТЕПА БЕБЕТО, ТОА НЕ ПРЕКИНА ДА ПЛАЧЕ ДОДЕКА ТРААТ УДАРИТЕ

Видеото на социјалните мрежи, на кое наводно се гледа како лице удира бебе, ја шокираше Србија, но и целиот регион Павле Бихали, основачот на движењето Левијатан, кој го објави ова …

Повеќе...

(Видео) Легендарните Brass Brothers со нов неверојатен сингл „Balkan Mayhem“

Веруваме дека веќе не постои човек кој не бил на нивна забава или во најмала мера не слушнал за битолската музичка атракција Brass Brothers! Овие момци со нивната крајно позитивна …

Повеќе...