АНЏЕЛИНА ЏОЛИ ГО ТУЖИ БРЕД ПИТ ЗА СЕМЕЈНО НАСИЛСТВО

Анџелина Џоли го тужи поранешниот сопруг Бред Пит, овој пат обвинувајќи го за семејно насилство, објави „Сан“. 45-годишната актерка има докази за вознемирување од 57-годишниот актер. Изданието тврди дека таа …

АНЏЕЛИНА ЏОЛИ ГО ТУЖИ БРЕД ПИТ ЗА СЕМЕЈНО НАСИЛСТВО Повеќе...

АНА НИКОЛИЌ НАЈАВИ НОВ ТРЕНД, КОЈ ЌЕ ДОМИНИРА ОВАА ПРОЛЕТ!

Ана Николиќ сака да експериментира со стилови, и со облека и со фризури. Така, минатата година имавме шанса да ја видиме со многу кратка фризура – што и стоеше одлично. …

АНА НИКОЛИЌ НАЈАВИ НОВ ТРЕНД, КОЈ ЌЕ ДОМИНИРА ОВАА ПРОЛЕТ! Повеќе...

МАЖИТЕ ПОЛУДУВАЛЕ ПО НЕА : ПОРАДИ ЕСЕТЕТСКИ КОРЕКЦИИ, ДЕНЕС ИЗГЛЕДА НЕПРЕПОЗНАТЛИВО

Порано го освојуваше светот со својата убавина, беше првиот супермодел, а потоа отиде на пластична операција и се чини дека не можеше да се запре. Многу познати дами редовно вршат …

МАЖИТЕ ПОЛУДУВАЛЕ ПО НЕА : ПОРАДИ ЕСЕТЕТСКИ КОРЕКЦИИ, ДЕНЕС ИЗГЛЕДА НЕПРЕПОЗНАТЛИВО Повеќе...

ВИКТОРИЈА ИМА 46 ГОДИНИ И ИЗГЛЕДА КАКО ДА ИМА 20 ГОДИНИ: ОВА Е ТАЈНАТА НА НЕЈЗИНИОТ ФЕНОМЕНАЛЕН ИЗГЛЕД!

Поранешната Плејбој зајачица Викторија Силвстед, која денес има 46 години, беше фотографирана на плажа во Мајами и покажа неверојатна фигура. Иако таа веќе влезе во 5-та деценија од својот живот, …

ВИКТОРИЈА ИМА 46 ГОДИНИ И ИЗГЛЕДА КАКО ДА ИМА 20 ГОДИНИ: ОВА Е ТАЈНАТА НА НЕЈЗИНИОТ ФЕНОМЕНАЛЕН ИЗГЛЕД! Повеќе...

ДОБРО СТИЛИЗИРАНА ЖЕНА ВО ЗРЕЛИТЕ ГОДИНИ СЕ ОБЛЕКУВА ТОКМУ ВАКА: НЕНАДМИНАТАТА ШЕРОН СТОУН!

Со секое ново издание, Шерон Стоун држи часови по мода на сите жени ширум светот. Таа не се откажува од своите младешки комбинации, а мора да признаеме дека и стојат …

ДОБРО СТИЛИЗИРАНА ЖЕНА ВО ЗРЕЛИТЕ ГОДИНИ СЕ ОБЛЕКУВА ТОКМУ ВАКА: НЕНАДМИНАТАТА ШЕРОН СТОУН! Повеќе...

СИГУРНО НЕ СТЕ ГО ЗНАЕЛЕ ОВА ЗА НАЈГОЛЕМИОТ ШМЕКЕР НА ХОЛИВУД !

Овој режисер, актер и музичар е дел од Холивуд во последните 20 години, а зад себе има голем број успешни улоги. Пред неколку денови го прослави својот 46-ти роденден, а …

СИГУРНО НЕ СТЕ ГО ЗНАЕЛЕ ОВА ЗА НАЈГОЛЕМИОТ ШМЕКЕР НА ХОЛИВУД ! Повеќе...

„БЕЗОБРАЗНА“ БАБА МРАЗИЦА: КАРЛЕУША ВО СЕКСИ ДОЛНА ОБЛЕКА ГО „ЗАПАЛИ“ ИНСТАГРАМ

Јелена Карлеуша и нејзините минијатурни комбинации на облека што покриваат мал дел од нејзиното тело, дефинитивно ја одбележаа 2020 година на Инстаграм. Една од нејзините најнови фотографии може да се …

„БЕЗОБРАЗНА“ БАБА МРАЗИЦА: КАРЛЕУША ВО СЕКСИ ДОЛНА ОБЛЕКА ГО „ЗАПАЛИ“ ИНСТАГРАМ Повеќе...

ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА НОВАТА ДЕВОЈКА НА ТОМ КРУЗ (ФОТОГРАФИИ)

Том Круз тајно излегува со својот зачудувачки британски партнер во „Невозможна мисија 7“, Хајли Атвел , пишува „Сан“. Тие беа снимени од папараци како се држат за рака за време …

ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА НОВАТА ДЕВОЈКА НА ТОМ КРУЗ (ФОТОГРАФИИ) Повеќе...

КРАЛИЦАТА ЕЛИЗАБЕТА Е НЕМИЛОСРДНА : ГО ПРЕСКОКНА СОПСТВЕНИОТ СИН ВО НАСЛЕДНИОТ ПОРЕДОК!

Владеењето на 94-годишната кралица Елизабета Втора е при крај, со оглед на нејзината возраст, а круната треба да ја наследи нејзиниот син – принцот Чарлс 72. Но, врз основа на …

КРАЛИЦАТА ЕЛИЗАБЕТА Е НЕМИЛОСРДНА : ГО ПРЕСКОКНА СОПСТВЕНИОТ СИН ВО НАСЛЕДНИОТ ПОРЕДОК! Повеќе...

ОСТАВАЈЌИ ГИ БИЈОНСЕ И РОНАЛДО ВО ПРАШАЊА: ТАА Е НАЈБОГАТА ЖЕНА ВО 2020 ГОДИНА!

Додека светот се бори против вирусот корона, многу индустрии пропаднаа, но не и продажбата на козметика и разни помагала за убавина. Од тоа профитираше и Кајли Џенер, беше прогласена за …

ОСТАВАЈЌИ ГИ БИЈОНСЕ И РОНАЛДО ВО ПРАШАЊА: ТАА Е НАЈБОГАТА ЖЕНА ВО 2020 ГОДИНА! Повеќе...