ДАЛИ СЕ СЕЌАВАТЕ ШТО МИСЛЕШЕ КРАЛИЦАТА ЗА КЕЈТ МИДЛТОН?

Кејт Мидлтон (38) е можеби најпопуларната членка на британското кралско семејство денес – јавноста на Островот ја обожава, никој од семејството не се жали на нејзиното однесување, модната јавност со нетрпение ја очекува секоја нејзина облека, родителските портали често ги споделуваат нејзините совети и искуства. ..

Она што е многу важно е дека кралицата Елизабета Втора (93), баба на нејзиниот сопруг принцот Вилијам (37) е во корист на Мидлтон. Сепак, пред Кејт да стане сопруга на принцот и војвотката од Кембриџ, тоа не беше баш случај.

  • Кејт беше девојка на Вилијам осум или девет години пред да се свршат и да се венчаат – рече коментаторот на кралското семејство, Фил Дампи, за оваа страница. – Едно време, се чинеше дека не прави многу. Кралицата еднаш спомена дека Кејт не работи премногу, затоа верувам дека и требаше да влезе во кралското семејство.