(ФОТО) АНЏЕЛИНА ЏОЛИ ЈА НАДГРАДИ КОСАТА И СИТЕ СЕ ПРАШУВААТ: ДАЛИ НЕЈЗИНИОТ ФРИЗЕР БИЛ ПИЈАН ИЛИ ИЗДРОГИРАН?

Анџелина Џоли (46) со години се појавува на црвениот тепих со иста фризура – кафена коса, средна должина. Овој пат актерката реши малку да поработи на фризурата, па избра долги прамени во светло кафена боја.

Сето тоа би изгледало фантастично доколку работата се заврши како што треба, но некој сериозно збркал. Имено, актерката се појавила со делумно надградена коса, со видливи транзиции и „чекори“, така што сите останале без текст.

Како може да се случи вакво нешто?

Толку голем пропуст не се случи од бушавите пазуви на Џулија Робертс !!

И додека Анџелина гордо чекореше во заводлив фустан од Версаче, сите само гледаа во чудната надградба на нејзината коса!„Како може некој да ја пушти Анџелина Џоли на црвениот тепих со вака надоградена коса? Некој ќе добие отказ!“

„Нејзиниот фризер бил или пијан или издрогиран!

Ова се само дел од коментарите на социјалните мрежи за изгледот на Анџелина Џоли!