ВИЛ СМИТ САКАЛ ДА ИМА ХАРЕМ СО УБАВИ ЖЕНИ И ХАЛИ БЕРИ ВО НЕГО

Вил Смит продолжи да се отвора за својот брак со Џејда Пинкет Смит повторувајќи дека не е моногамен и дека двајцата имале секс со други луѓе.

53-годишниот актер пишува за тоа во претстојните мемоари „Вил“, а во новото интервју за списанието GQ открива дека нивниот брак првично бил моногамен, но подоцна одлучиле да го отворат кога почнале да се чувствуваат многу лошо и сфатиле дека очигледно нешто мора да се промени.

„Бракот не треба да биде затвор за нас“, вели тој.

Холивудскиот актер откри дека и тој и неговата сопруга Џејда имале секс со други луѓе во текот на нивниот брак.

„Имавме неколку долги дискусии за тоа што е совршено. Кое е идеалното однесување за паровите? Најдолгиот период од нашата врска се сведе на моногамија, но ние не ја сметавме за совршена врска“, додаде тој.Откри дека неговата најголема желба била да има харем со 20 убави жени. Тој дури направил листа со потенцијални кандидатки со кои планирал да стапи во контакт, но на крајот сфатил дека идејата е ужасна. На неговата листа се најдоа актерката Хали Бери и балерината Мисти Коупленд.

Извор: Темите